Девичьи посиделки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Девичьи посиделки » Путешествия и спорт » Якщо ти за кордоном?


Якщо ти за кордоном?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Народ, а хто знає якщо у тебе є карта біженця(вірніше буде) зелену карту я можу не купувати? Чи то різні речі?

0

2

Matizzz написал(а):

Народ, а хто знає якщо у тебе є карта біженця(вірніше буде) зелену карту я можу не купувати? Чи то різні речі?

Отримання зеленої карти для авто та маючи статус біженця або тимчасового захисту може виявитися складнішим питанням, оскільки воно пов'язане зі специфічними умовами і правилами країни, в якій ви проживаєте. Зелена карта зазвичай вимагається для міжнародного автотранспортного страхування, що дозволяє вам користуватися автомобілем на території інших країн. Проте, у випадку маючи статус біженця або тимчасового захисту, потрібно уточнити у відповідних органах країни, чи потрібно оформляти зелену карту, або якщо це необхідно, які процедури потрібно пройти.
Стаття, доступна на сайті wheel-news.com може містити корисну інформацію та поради щодо оформлення зеленої картки для автомобіля при наявності статусу тимчасового захисту за кордоном. Тому я вам раджу її прочитати, вона буде вам корисна.

0


Вы здесь » Девичьи посиделки » Путешествия и спорт » Якщо ти за кордоном?